Eindflitsers voor Traffic Advisors: extra veiligheid

Eindflitsers zijn essentiële LED-flitsmodules die aan de uiteinden van traffic advisors worden gemonteerd om de zichtbaarheid en veiligheid van signalisatievoertuigen te verhogen. Bij AEB onderscheiden wij ons van standaard leveranciers door assemblage in eigen beheer. Wij voegen eindflitsers toe in ons eigen magazijn in België, volledig made-to-order volgens uw specifieke voertuigvereisten.

Het voordeel van eindflitsers

Een standaard traffic advisor stuurt het verkeer, maar een traffic advisor met eindflitsers beschermt uw voertuig en personeel actief. Waarom is deze toevoeging essentieel voor uw vloot?

  • Dual-Function Veiligheid: Terwijl de traffic advisor het verkeer geleidt (pijl naar links/rechts), zorgen de eindflitsers voor een krachtig waarschuwingssignaal. Dit trekt sneller de aandacht van naderende bestuurders, nog voordat ze de richting van de pijl interpreteren.
  • Optische Verbreding van het Voertuig: Door flitsers aan de uiterste uiteinden van de balk te plaatsen, markeert u duidelijk de breedte van het voertuig. Dit is cruciaal in het donker of bij slechte weersomstandigheden om aanrijdingen op de hoeken te voorkomen.

Waarom kiezen voor Eindflitsers van AEB?

Terwijl diverse aanbieders eindflitsers als standaardproduct verkopen, hanteert AEB een unieke assemble-to-order strategie. Dit garandeert dat uw signalisatie naadloos aansluit op uw operationele behoeften.

Onze voordelen op een rij:

  • Eigen Assemblage: Wij monteren de flitsers zelf in onze werkplaats, wat zorgt voor strengere kwaliteitscontrole dan bij pure doorverkoop.
  • Maatwerk (Made to Order): U kiest de specificaties; wij bouwen de configuratie. Geen "one size fits all", maar oplossingen op maat van uw wagenpark.
  • Flexibiliteit: Dankzij onze lokale voorraad en technische expertise kunnen wij sneller schakelen bij specifieke aanvragen of reparaties.

Technische Specificaties & Opties

Specificatie

Details

Aantal modules per TRAFLED

6,8 of 10

Kleuren eindflitsers

Oranje, blauw, rood en wit

Beschikbaarheid

Ruim op voorraad bij AEB, made-to-order in Asse

Voltage

Multivoltage 12/24V


Het Verschil: AEB vs. Standaard Dozen-schuivers

  • Standaard Aanbieders: Leveren vaak kant-en-klare pakketten direct van de fabriek, met beperkte mogelijkheden tot aanpassing achteraf.
  • AEB Werkwijze: Wij vertrekken vanuit de basiscomponenten en voegen de eindflitsers toe in ons eigen magazijn. Dit stelt ons in staat om de bedrading, synchronisatie en positionering exact af te stemmen op uw voertuig.

Veelgestelde Vragen (FAQ)

Kan ik mijn huidige traffic advisor laten uitbreiden met eindflitsers?
Ja, omdat wij over een eigen technische dienst en assemblagehal beschikken, kunnen wij vaak modificaties uitvoeren die bij andere leveranciers niet mogelijk zijn.

Wat is de levertijd voor made-to-order eindflitsers?
Dankzij onze lokale stock van componenten is onze doorlooptijd korter dan bij partijen die maatwerk volledig moeten importeren. Neem contact op voor actuele levertijden.